Series
Ratings
107
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 0.5