Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5- 404 Still RemainRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0