Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0