Movies
Ratings
535
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Girls und Panzer der FilmRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The TownRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0