Series
Ratings
39
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0