Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5