Movies
Ratings
579
Civil WarRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Benny & JoonRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 2.0