Series
Ratings
147
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Devious MaidsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5