Movies
Ratings
839
ArrivalRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 1.5
Love and LiesRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.0
TwoRated ★ 0.5
DeadstreamRated ★ 1.5
Dead Talents SocietyRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 1.5- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.5
The UnrighteousRated ★ 1.0- 나를 혐오하게 될 혜민이에게Rated ★ 2.0