Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 2.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 1.5
- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5
Chaser Game WRated ★ 4.5- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 1.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0