Movies
Ratings
821
Extreme JobRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
GoldRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5