Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 1.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5