Titles you rated
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0