Titles you rated
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 0.5- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5