Movies
Ratings
1200
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
One DayRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.5