Movies
Ratings
56
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0