Movies
Ratings
533
JokerRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 2.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
After the SunsetRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0