Movies
Ratings
346
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 0.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Reign of FireRated ★ 1.0
10,000 BCRated ★ 1.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 0.5
DoomsdayRated ★ 0.5
The Fourth KindRated ★ 3.5
ImpostorRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 1.5