Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 2.5