Movies
Ratings
247
RoboCopRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
RiddickRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0