Series
Ratings
37
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
- IslandRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
IRISRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 1.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0