Titles you rated
SoulRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 1.0
Love and MonstersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
KinRated ★ 2.0