Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0