Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0