Movies
Ratings
882
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0