Movies
Ratings
701
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5