Titles you rated
My SpyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Trade Your LoveRated ★ 0.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0