Movies
Ratings
49
The Truman ShowRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0