Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0