Movies
Ratings
1064
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
1st KissRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 0.5
Civil WarRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0