Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Red BalloonRated ★ 3.5