Titles you rated
PLOEY-You Never Fly AloneRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Hope SpringsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5