Movies
Ratings
97
BlossomRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5