Series
Ratings
43
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0