Movies
Ratings
336
Inside MenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5