Movies
Ratings
209
WhiplashRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 1.0
Game NightRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0