Movies
Ratings
351
The SacrificeRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
BeatRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.5