Movies
Ratings
28
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 1.0
Saw VIRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0