Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5