Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 2.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
NarcRated ★ 0.5
Absolutely AnythingRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 0.5
PadakRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5