Series
Ratings
23
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 0.5
High KickRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0