Movies
Ratings
753
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
HungerRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0