Movies
Ratings
155
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0