Titles you rated
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5