Movies
Ratings
663
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
My Barefoot FriendRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0