Movies
Ratings
1010
GhostlightRated ★ 3.5
The Passengers of the NightRated ★ 3.5
DyingRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.5
Caligula: The Ultimate CutRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5