Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0