Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0