Series
Ratings
120
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.5
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0