Series
Ratings
177- Hayate The Combat ButlerRated ★ 4.0
- WATAMOTERated ★ 3.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
- You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.5
- YuruYuriRated ★ 3.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 5.0
GosickRated ★ 3.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5